Tīnes adījumi ceļo uz ārzemēm

Tīnes adījumi ir latviešu tautas lietišķās mākslas simbols, ko meklē un iegādājas tūristi kā suvenīrus un dāvanas sev un saviem mīļajiem. Ārzemnieki novērtē Tīnes adījumu autentiskumu, roku darbu, tikai dabīgu materiālu izmantošanu, etnogrāfiskās reprodukcijas un modernos dizainus. Tīnes adījumi reprezentē adīšanas mākslas nozīmi Latvijas kultūrā un parāda latviešu etnogrāfisko rakstu bagātību un adītāju meistarību un izdomu.

Šo adījumu unikalitāte un augstā kvalitāte ir tas, kas uzrunā un piesaista gan iebraucējus, gan vietējos iedzīvotājus, kuri bieži izvēlas Tīnes adījumus kā dāvanas dodoties komandējumos un citos gadījumos. Tīnes adījumi ir aizceļojuši arī uz tādām eksotiskām valstīm kā Malaizija, Dienvidāfrikas Republika, Izraēla un Ķīna. Regulāri Tīnes salonā iepērkas tūristi no visas Eiropas – sevišķi Skandināvijas, Itālijas un Francijas, kā arī tālākām valstīm – Japānas, Austrālijas un ASV. Ļoti iemīļojuši Tīnes adījumus ir viesi no Krievijas, no kuriem daudzi ir pastāvīgie klienti.

Tīnes adījumi ir augstas kvalitātes Latvijas vizītkarte, kuru novērtēs un par kuru priecāsies cilvēki no visas pasaules. Atceries par Tīnes adījumiem ikreiz, kad meklēsi skaistas dāvanas un kvalitatīvus suvenīrus no Latvijas!

Raksīt komentāru