Šalles valkāšana ir kā māksla

Mūsdienās šalles ir ne tikai silts un noderīgs aksesuārs aukstā un vējainā laikā, bet arī modes elements, kas atrodams gandrīz katra dizainera kolekcijā. Šalles ir universālas – tās nesien vairs tikai ap kaklu, bet var ievīt matos, apsiet ap vidukli jostas vietā vai izmantot kā apmetni ap pleciem. Turklāt šalles nav vairs tikai ziemas aksesuārs, tās tiek izmantotas arī siltā un karstā laikā. Ir neskaitāmas tehnikas, kā oriģināli un glīti sasiet šalles atbilstoši tērpam un pasākumam. Ar šalles palīdzību iespējams atsvaidzināt jebkuru tērpu, pat tādu, kurš jau sen ir apnicis. Atliek tikai uzlikt košu šalli un interesanti to sasiet, lai ikdienišķs un neizteiksmīgs apģērbs iegūtu savu odziņu.

Lieliskas šalles tādam nolūkam ir lina šallītes, jo tās ir vieglas un no elpojoša materiāla, kas tās ļauj izmantot pat ļoti karstā laikā. Lins ir dabīgs un ļoti pateicīgs materiāls, tam piemīt daudz svarīgu īpašību, lai lina adījumu valkātājs justos komfortabli.

Tīnes piedāvā dažādu tekstūru adītas lina šalles, kuras var skaisti likt ap kaklu, sasiet kā modernu turbānu uz galvas vai izmant kā jostu un sarongu pludmalē. Ņemot vērā šīs sezonas modes tendences, Tīnes piedāvā gan ļoti sulīgas un spilgtas krāsas, gan pustoņu un bāzes krāsas.

Iedvesmojies un radi pati savu neatkārtojamo vasaras stilu ar Tīnes lina šallītēm!

Raksīt komentāru