Viena izmēra adījumi (cimdi, zeķes, mauči, cepures, šalles u.c. adījumi) ar norādi ’Pieejams’ ir noliktavā un gatavi izsūtīšanai/saņemšanai. Adījumi ar norādi ’Pieejams pasūtīšanai’ tiks adīti pēc pasūtījuma. Adījumi ar krāsas un izmēra opcijām (džemperi, jakas, mēteļi u.c.) tiek adīti pēc pasūtījuma. Paredzamais adīšanas laiks 2- 4 nedēļas.

Svētku laikā jārēķinās ar ilgāku pasūtījumu izpildes un piegādes laiku! Mēs centīsimies izpildīt jūsu pasūtījumu pēc iespējas ātrāk, taču tie tiek adīti rindas kārtībā.

Noformējot pasūtījumu, jūs varat izvēlēties vienu no četriem preču saņemšanas veidiem:

Omniva pakomāts

Ja prece ir noliktavā, mēs to nodosim Omniva piegādei 1- 5 darba dienu laikā. Piegāde pakomātā notiek 1-2 dienu laikā pēc sūtījuma nodošanas Omniva. Pakomāti tiek apkalpoti no pirmdienas līdz sestdienai. Kad sūtījums būs galamērķī, saņemsiet sms un e- pastu no Omniva. Gada aktīvākajā laikā piegādes laiki var būt ilgāki un sūtījumi uz pakomātiem var kavēties vairākas dienas. Omniva Latvijā nestrādās 24., 25., 26. un 31. decembrī un 1. janvārī.

Pasta sūtījums

Ja prece ir noliktavā, mēs to nosūtīsim pastā 1- 5 darba dienu laikā. Pasta sūtījuma izmaksas atkarīgas no jūsu veiktā pasūtījuma svara un norādītās valsts, uz kuru izsūtīsim jūsu pasūtījumu. Pievienojot preces iepirkuma grozā, iespējams aprēķināt piegādes izmaksas uz konkrēto valsti pirms pasūtījuma noformēšanas. Visu preču piegādi veicam, izmantojot VAS Latvijas Pasts pakalpojumus. Lūdzu ņemt vērā iespējamās papildu muitas nodevas un/vai citus izdevumus, kas var attiekties uz jūsu norādīto piegādes valsti. Mēs nekontrolējam muitas politiku un nevar prognozēt šīs papildu izmaksas. Ja tādas tiek piemērotas, klientam pašam jāsedz šie papildu izdevumi. Ja jūs neesat pārliecināti vai šādi izdevumi var rasties, lūdzu sazinieties  ar savu vietējo muitas biroju sīkākai informācijai.

Pasūtījuma saņemšana salonā Tīnes

Šis ir bezmaksas pasūtījuma saņemšanas veids, kuru izvēloties, jums jāierodas pakaļ pasūtījumam firmas salonā Tīnes. Sagaidiet e- pastu ar apstiprinājumu, ka jūsu pasūtījums ir gatavs. Salona adresi un darba laikus skatīt: https://tines.lv/salons-tines/

Jaunums!

Piebrauc pie veikala un mēs iznesīsim apmaksātu pasūtījumu

Ērta izvēle tiem, kas brauc ar mašīnu. Piebrauc pie paša veikala un mēs iznesīsim apmaksātu pasūtījumu. Lai to īstenotu, apmaksā pasūtījumu tiešsaistē, sagaidi apstiprinājuma e- pastu no mums un piezvani uz veikalu, lai vienotos par preču saņemšanas laiku. Salona adresi un darba laikus skatīt: https://tines.lv/salons-tines/