Tādas preces kā cimdi, zeķes, mauči, šalles, kleitas un dzija ir noliktavā un gatavas izsūtīšanai/saņemšanai. Šīs preces tiks izsūtītas 3 darba dienu laikā. Adījumi ar izmēra un krāsas opcijām (džemperi, jakas u.tml.) tiks adīti pēc apmaksas saņemšanas. Paredzamais adīšanas laiks 7- 10 dienas. Lūdzam ņemt vērā, ka pasūtījuma izpildes laiks ir atkarīgs no pasūtītā apjoma. Ja ir svarīgi saņemt pasūtījumu konkrētā laika periodā, sazinieties ar mums.

Noformējot pasūtījumu, jūs varat izvēlēties vienu no diviem preču saņemšanas veidiem:

Pasta sūtījums

Pasta sūtījuma izmaksas atkarīgas no jūsu veiktā pasūtījuma svara un norādītas valsts, uz kuru izsūtīsim jūsu pasūtījumu. Pievienojot preces iepirkuma grozā, iespējams aprēķināt piegādes izmaksas uz konkrēto valsti pirms pasūtījuma noformēšanas. Visu preču piegādi veicam, izmantojot VAS Latvijas Pasts pakalpojumus. Lūdzu ņemt vērā iespējamās papildu muitas nodevas un/vai citus izdevumus, kas var attiekties uz jūsu norādīto piegādes valsti. Mēs nekontrolējam muitas politiku un nevar prognozēt šīs papildu izmaksas. Ja tādas tiek piemērotas, klientam pašam jāsedz šie papildu izdevumi. Ja jūs neesat pārliecināti vai šādi izdevumi var rasties, lūdzu sazinieties  ar savu vietējo muitas biroju sīkākai informācijai.

Pasūtījuma saņemšana salonā Tīnes

Šis ir bezmaksas pasūtījuma saņemšanas veids, kuru izvēloties, jums jāierodas pakaļ pasūtījumam firmas salonā Tīnes. Salona adresi un darba laikus skatīt: https://tines.lv/salons-tines/