Esam apkopojuši noderīgu informāciju, kas jums palīdzēs iepirkties mūsu interneta veikalā.

Preces noliktavā

Preču klāsts www.tines.lv un firmas veikalā atšķirās. Ja vēlaties konkrētu preci no interneta veikala, veiciet pasūtījumu. Jūs varat izvēlēties preču saņemšanu firmas veikalā.

Adījumi, kas ir noliktavā un gatavi izsūtīšanai, ir tikai vienā eksemplārā. Tādas preces ir cimdi, zeķes, cepures, mauči, šalles un cepures. Ja pie preces ir norādīts “pieejams pasūtīšanai”, tas nozīmē, ka šis produkts nav noliktavā un tiks adīts pēc pasūtījuma. Ja jūs vēlaties vairākas vienādas preces, rakstiet uz shop@tines.lv un mēs pieņemsim pasūtījumu adīšanai. Ja pasūtījums vajadzīgs steidzami, piedāvāsim līdzīgus vienādus produktus.

Adījumi, kam vajag izvēlēties izmēru un/vai krāsu, tiek adīti pēc pasūtījuma. Tādas preces ir jakas, džemperi, apmetņi, mēteļi u.c. Paredzamais adīšanas laiks ir 7- 14 darba dienas. Ja pasūtījums nepieciešams ātrāk, rakstiet uz shop@tines.lv un mēs piedāvāsim alternatīvus modeļus.

Individuāli pasūtījumi

Tādas preces kā cepures, šalles u.c. adījumus varam uzadīt arī citās krāsās nekā redzams mūsu interneta veikalā. Droši rakstiet par vēlamo krāsu un fasonu uz shop@tines.lv un mēs vienosimies par pasūtījumu.

Ja neatrodat mūsu mājas lapā kādu no precēm, ko noskatījāt firmas veikalā, rakstiet ar tās aprakstu uz shop@tines.lv.

Lai izvēlētos krāsu jakām, džemperiem un citiem adījumiem ar krāsu izvēli, apskatiet mūsu dzijas katalogu. Izvēlieties krāsas numuru un ierakstiet to lauciņā “Pasūtījuma piezīmes”, kas ir pirkuma noformēšanas lapā zem informācijas par maksātāju.

Ja šaubāties par izmēru, droši rakstiet vēlamos mērus pie pasūtījuma piezīmēm vai sazinieties ar shop@tines.lv un mēs jums palīdzēsim.

Ir iespējams veidot komplektus un saskaņotas dāvanas. Rakstiet savas idejas uz shop@tines.lv un mēs centīsimies tās realizēt.