Tīnes privātuma politika reglamentē savā mājas lapā apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Izmantojot tīmekļa vietnes www.tines.lv pakalpojumus, jūs piekrītat tam, ka Tīnes saskaņā ar savu privātuma politiku vāc un izmanto jebkurus personas datus vai citu informāciju, ko jūs sniedzat pakalpojumu lietošanas laikā. Piekļūstot šai mājas lapai, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma politiku. Ja jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet Tīnes pakalpojumus.

KAS MĒS ESAM

Šī mājas lapa pieder un to pārvalda Tīnes SIA (reģistrācijas Nr. 40103084307, juridiskā adrese Amatu iela 5, Rīga, LV-1050, Latvija), saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājas lapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

KĀDUS DATUS MĒS VARAM IEVĀKT

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par jums: informāciju par jūsu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu); jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu; informāciju, kuru Jūs sniedzat, reģistrējoties; jebkuru citu informāciju, kuru jūs vēlaties nosūtīt mums.

KĀ MĒS VARAM IZMANTOT IEVĀKTOS DATUS

Mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai: nodrošinātu jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu; atbildētu uz jūsu informācijas pieprasījumiem; novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus; noteiktu jūsu identitāti, pieslēdzoties reģistrēto lietotāju sadaļai; nodrošinātu jūsu datu drošību.

SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu jūs un atcerētos jūsu iestatījumus. Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājas lapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājas lapā un analizētu apmeklētāju mājas lapas lietošanas pieredzi. Šīs sīkdatnes ir obligātas mājas lapas darbībai, taču tiek izmantotas arī neobligātas, kuru izmantošanai jūs varat nepiekrist. Tādā gadījumā mājas lapā netiks ielādēts kods, kas izsauc šo neobligāto sīkdatņu darbību. Kā neobligātās sīkdatnes mēs izmantojam “Google Analytics” pakalpojumu, kas nosūta datus par lietotāja darbībām uz Google serveriem. Google privātuma politika nepieļauj iesūtīt personu identificējošu informāciju, tādēļ aicinām piekrist šo neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analytics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

JŪSU DATU DROŠĪBA

Mēs cenšamies nodrošināt jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājas lapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Tāpēc mūsu klienti droši var reģistrēties, iepirkties un apmaksāt savus pirkumus mūsu mājas lapā www.tines.lv, kas ir ērti, droši un ātri. Klientu sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt klientiem atbalstu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

JŪSU DATU IZPAUŠANA

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmusi skaidri izteiktu jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

JŪSU DATU LABOŠANA UN ATJAUNINĀŠANA

Ja vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums.

SAITES UZ CITĀM MĀJASLAPĀM

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājas lapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājas lapu.

IZMAIŅAS

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājas lapā un jebkuri grozījumi šajā privātuma politikā stāsies spēkā to publicēšanas dienā.