Ja kāda iemesla dēļ internetveikalā veikto pirkumu vēlaties mums atgriezt, šeit uzzināsiet, kā to izdarīt:

Jums ir 14 dienas laika, lai izlemtu, vai šī ir īstā prece tieši jums. Tīnes garantē atmaksāt vai apmainīt jebkuru preci, ja esat to saglabājuši sākotnējā kvalitātē līdz izstrādājuma atgriešanai. Tas nozīmē, ka prece nevar būt valkāta, bojāta, nosmērēta, mazgāta vai mainīta, kā arī izstrādājumam jābūt marķētam ar visām Tīnes cenas vai preču zīmēm.

Ja jūs vēlaties preci atgriezt vai apmainīt, pārliecinieties, ka izstrādājums ir sākotnējā kvalitātē un marķēts ar Tīnes preces zīmi, kā arī esat saglabājis visus dokumentus par pirkuma izdarīšanu un saņemšanu. Sūtīšanas izdevumi jāsedz klientam.

Lūdzu ņemiet vērā, ka sūtīšanas izdevumi netiek atgriezti.

Lai atgrieztu preci:

  1. Rakstiet mums uz info@tines.lv un mēs jums nosūtīsim preču atgriešanas veidlapu;
  2. Aizpildiet veidlapu un kopā ar preci, kuru vēlaties atgriezt, nosūtiet mums uz SIA Tīnes, Amatu iela 5, Rīga, LV- 1050, Latvija;
  3. Ja pirkuma atgriešana atbilst mūsu noteikumiem, mēs pārskaitīsim jūsu iztērēto naudu par preci uz jūsu kontu 30 dienu laikā.

Tīnes, SIA  neatbild par nozaudētu, nozagtu vai nepareizi nosūtītu atgriezto preci. Šī iemesla dēļ, aicinām izmantot sūtījumu ar izsekošanas iespēju.