Salons Tīnes

Firmas salons Tīnes atrodas Rīgas sirdī – Vecrīgā – uz pasaules slavenā komponista R. Vāgnera vārdā nosauktās ielas. Svinīgā atvēršana notika 2010. gada 7. decembrī, kad īstenojās SIA Tīnes vadības ilgi lolotais sapnis – savs firmas veikals. Šis notikums atvēra jaunu lapaspusi Tīnes darbībā, jo būdams ražotājs, uzņēmums kļuva arī par konkurētspējīgu tirgotāju. Salona panākumus apliecina gadskārtējās uzvaras Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotājā konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs” un citi apbalvojumi – atzinības raksti no Rīgas Domes par radošu izdomu un māksliniecisku skatlogu noformējumu Ziemassvētkos kā arī  uzvara akcijā “Latviešu valodai draudzīga vide”.

Taču nebūt tikai apbalvojumi un uzvaras padara šo salonu tik iemīļotu un populāru. Salons tika iekārtots ar lielu mīlestību un klienti joprojām var sajust  adītāju roku un sirds siltumu katrā izstrādājumā.

Vārds “tīnes” apzīmē lādes pilnas ar adījumiem – tā arī salons Tīnes ir pilns ar Latvijas vecmāmiņu saadītajām zeķēm un dūraiņiem, pirkstaiņiem un pulsa sildītājiem, šallēm un cepurēm, džemperiem, jakām, vestēm, apmetņiem un citiem skaistiem izstrādājumiem. Šeit vienkopus atradīsiet gan lielāko etnogrāfisko dūraiņu izvēli Rīgā, gan vilnas un lina adījumus sievietēm, vīriešiem un bērniem. Sortiments regulāri tiek papildināts un gan vilnas, gan lina kolekcijas pieejamas visa gada garumā. Salona draudzīgais personāls labprāt jums palīdzēs noorientēties adījumu klāstā un atrast nepieciešamo.

Salona Tīnes darba laiks

P     11:00 – 17:00

O     11:00 – 17:00

T     11:00 – 17:00

C     11:00 – 17:00

P     11:00 – 17:00

Se     11.00 – 17:00

Sv     11.00 – 16:00

Adrese: R. Vāgnera iela 5

Riharda Vāgnera iela 5