Tīnes pārstāvēs Latviju Skandināvijas dizaina izstādē

Tīnes piedalīsies nozīmīgajā Skandināvijas dizaina izstādē Formex, kas notiks Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā no 19. līdz 22. augustam.
Formex ir aizraujošs četru dienu pasākums, izstāde un gadatirgus ar plašu tēmu klāstu: dekorācijas, mājas un biroju interjers, mēbeles, gaismekļi un rokdarbi. Šī izstāde ir ilgi gaidīts notikums, kuru plāno apmeklēt vairāk nekā 25 tūkstoši apmeklētāju no dažādām valstīm.
Ražotājiem un amatniekiem Formex ir lieliska iespēja parādīt savu preci un nostiprināt savu vārdu konkurentu vidū. Katra Formex izstāde ieskicē nākamās sezonas aktualitātes, tāpēc tās dalībnieki nepārtraukti meklē jaunas idejas un darbības virzienus.
SIA Tīnes dosies uz šo izstādi pārstāvēt Latvijas tautas lietišķo mākslu un prezentēt firmas jaunākās kolekcijas no vilnas un lina.
Pamudinājums piedalīties Formex izstādē nāk no skandināvu lielās intereses par adīšanu, etnogrāfiskajiem rakstiem un dabīgiem materiāliem. Tīnes etnogrāfiskie dūraiņi ļoti kotējas skandināvu tautu vidū un Latvijas ziemeļkaimiņu adītājas apbrīno Tīnes filigrāno darbu un rakstu daudzveidību. Bez uzmanības nepaliek arī Tīnes izmantotie dabīgie materiāli – 100% vilna un lins, kas Tīnes adījumus padara īpaši pievilcīgus ziemeļeiropas valstīs.
Kā atzīst viena no Tīnes darbiniecēm, “manuprāt skandināviem tik ļoti patīk mūsu adījumi, jo tie apvieno vislabākās īpašības – augstu kvalitāti, dabīgus materiālus, eleganci un praktiskumu. Par daudzām mūsu adītajām jakām ārzemnieki saka: “kā to iespējams noadīt?”. Šādi komentāri mums ir patīkamākais kvalitātes un dizaina novērtējums.”

Tīnes pārstāvji gaidīs jūs Formex stendā B13:03.

Vairāk par izstādi: www.formex.se

Raksīt komentāru