TLMS Tīnes

Tautas lietišķās mākslas studija Tīnes tika izveidota 2004. gadā ar mērķi apvienot uzņēmuma adītājas kolektīvā  un ar vieslektoru palīdzību sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas Latvijas un pasaules lietišķajā mākslā. Viena no galvenajām vieslektorēm ir tekstilmāksliniece Baiba Vaivare, par kuras lekcijām adītājas priecājas visvairāk, jo māksliniece pati ir uz nepārtrauktas attīstības un eksperimentu ceļa.


Tikšanās katra mēneša trešajā trešdienā pārauga ciešā tradīcijā, ko stiprina adītāju vēlme iemācīties un uzzināt arvien ko jaunu, kā arī vieslektoru bagātīgi pārstāvētās tēmas. Lektori stāsta par latviešu etnogrāfiskajiem rakstiem un rakstiem kaimiņu valstīs, par tekstilu Latvijā un Eiropā, gan dalās pieredzē un novērojumos no saviem ceļojumiem, piemēram, Peru lietišķā māksla.

Tēmu dažādība ir ne tikai saistoša, bet arī sniedz ieguldījumu latviešu tautas lietišķās mākslas saglabāšanā, kā arī piedāvā jaunas zināšanas, idejas un tehnikas, kas aizgūtas no ārzemēm. SIA Tīnes vadība ir pārliecināta, ka ieguldīt savu darbinieku zināšanās ir katra uzņēmuma pienākums, jo tikai zinošs personāls spēj nodrošināt augstāko kvalitāti ilgtermiņā.

Raksīt komentāru