Privātums

Tīnes augsti vērtē savu klientu uzticību, tāpēc esam parūpējušies, lai mūsu klientu privātā informācija pie mums būtu drošībā. Klientu sniegto personas informāciju Latvijā mēs apstrādāsim tikai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi. Tīnes nekad neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru klienti sniedz tiešsaistē, kā arī Tīnes nepārdod un neizīrē patērētāja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem.

Tāpēc mūsu klienti droši var reģistrēties, iepirkties un apmaksāt savus pirkumus mūsu mājaslapā www.tines.lv, kas ir ērti, droši un ātri. Klientu sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt klientiem atbalstu.

Tīnes veic visus iespējamos pasākumus klientu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu. Taču Tīnes pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa likums.

Izmantojot tīmekļa vietnes www.tines.lv pakalpojumus, jūs piekrītat tam, ka Tīnes saskaņā ar savu Privātuma politiku vāc un izmanto jebkurus personas datus vai citu informāciju, ko jūs sniedzat pakalpojumu lietošanas laikā. Ja jūs nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet Tīnes pakalpojumus.

Šī Privātuma politika ir spēkā no 2014. gada janvāra. Tīnes patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo Privātuma politiku. Ja tas tiks darīts, mēs publicēsim aktuālo Privātuma politiku šajā lapā. Jebkuri grozījumi šajā Privātuma politikā stāsies spēkā to publicēšanas dienā.

Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

Raksīt komentāru